Biz Kimiz?

Zbs Alfaçelik, yapısal çelik sektöründe proje – imalat – montaj hizmetlerini bir bütün olarak sunarak sektörün hizmet kalitesini yükseltmek, çelik yapıların inşaat sektöründeki payını artırmak ve ticari hedeflerine ulaşmak vizyonu ile 1999 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır.
Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, 2007 yılından itibaren çelik / betonarme yapıların genel müteahhitlik hizmetlerini de üstlenmeye başlayarak hizmet alanını genişletmiştir.
2009 yılı başında, Zeman Holding %80 oranındaki hissesini satın alarak Alfaçelik’e ortak olmuştur. Bu ortaklık sayesinde firmamız, sahip olduğu fiziksel altyapı, teknik ve finansal imkanlarını geliştirmiş, Orta ve Kuzey Avrupa pazarlarına da ürün sunabilmek için güçlü bir kapı aralamıştır.
Zeman Holding ile kurulan ortaklıktan doğan sinerji kısa sürede firmamızın projelerindeki başarılarını da katlamış ve 2011 yılında alınan Avrupa Çelik Yapılar Ödülü ile elde edilen başarılar tescillenmiştir.
2015 yılı başında, Alfaçelik’e ait kalan %20 hissenin de Zeman Holding tarafından devralınması ile, firmamız Avusturya merkezli Zeman Grup bünyesine dahil olmuştur.
Kurulduğu günden günümüze kadar uzanan süreçte edindiği birikim ile sahip olduğu ve sürekli geliştirdiği teknolojisi ve kapasitesi sayesinde, sektörünün tercih edilen lider firmaları arasında yerini alan Alfaçelik, istihdam ettiği tecrübeli teknik personel ve uygulama kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak, büyümeye devam etmektedir. Estetik, güvenli, kaliteli ve ekonomik çözüm perspektifinde hizmet sunmaya devam ederken, her yeni projesinde çıtasını yükseltmeyi ve bir öncekinden daha iyisini yapmayı hedeflemektedir.
Firmamız, faaliyetlerine başladığı günden beri, çelik konstrüksiyon ve çelik konstrüksiyon ile birlikte betonarme olmak üzere birçok geniş açıklıklı endüstriyel yapı, depo, antrepo, fabrika binası, sanayi tesisi, çok katlı çelik konut, iş ve alışveriş merkezi, otel, köprü, ve stadyum inşa etmiştir.

Zbs Alfaçelik

Yapısal Çelikte Avrupa'nın Tercihi..

345
TAMAMLANAN PROJE
6
DEVAM EDEN PROJE
351
İMZA !